КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАРАСИМІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС"

85320,Донецька область, м.Мирноград, м-н Східний

Новини

Новини

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»,  «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»;

-конкурс малюнків «Соборна Україна –  це значить, що наша Держава – єдина!», «Історія України і державотворення»;

- загальношкільна конференція та загальношкільний виховний захід " Моя Соборна Україна"

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення взимку акції –конкурсу «Годівничка»Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з листопада учні та вихованці навчального закладу почали активно готуватися до акції.Завданням конкурсу було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.

Закінчення першого семестру навчального року  співпадає з довгоочікуваними Новорічними  святами, яких так чекають  і діти, і дорослі , тим більше, що попереду багатообіцяючі канікули. Але жоден семестр у жодній школі не закінчується абияк! Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у  їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками,  яскраво-казковим  бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.  Чекали і дочекались!  Напередодні канікул  у школі відбулося Новорічне свято. Діти отримали багато  задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій,  показали свої таланти  під час  виступів. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!З Новим роком!

До річниці  «Голодомору 1932-1933 років»  було проведено ряд заходів : виховні години на теми «Запали свічку пам’яті»,  «Україна пам’ятає»,  «Колосок пам’яті», живий журнал «Пам’яті жертв голодомору». Була організована  тематична виставка шкільним бібліотекарем. Відбувся організований перегляд фільму  для учнів 10-х, 11-х класів  «Голод -33».

9 листопада в Гарасимівському НВК, у рамках Дня української писемності та мови учні, вчителі, батьки писали Всеукраїнський диктант національної єдності, який пройшов під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

5 грудня — Міжнародний день волонтера. В НВК був проведений захід " Волонтери - люди доброї волі". Метою заходу було знайомство учнів із поняттям «волонтер», створення умов для виховання небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги та стимулювання інтересу до основ моральної культури. Діти дізналися про історію Міжнародного Дня волонтерів, подивилися відео: "День волонтерів", "Волонтер" , "Історія Міжнародного волонтерського руху", "Адреса милосердя". Захід закінчився спільним виконанням гімну волонтерів.

Споконвіку 14 жовтня люди відзначали християнське і народне свято – Покрова Пресвятої Богородиці.
З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Божа Матір Покрова вважалася покровителькою запорозьких козаків.З 2014 року згідно з наказом Президента України цей день визнано Днем захисника України. З метою належного відзначення Дня захисника України, вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі у школі було проведено ряд заходів: години спілкування «Мужність і відвага крізь покоління», книжкова виставка «Від козаччини до сьогодення», спортивні змагання «Козацький турнір», урочисте свято « Вітаєм вас, захисники Вітчизни!".
Учні школи разом із керівниками гуртків виготовили для запрошених гостей обереги, сувеніри, листівки, намалювали малюнки.

Традиційно на початку жовтня ми вітаємо наших дорогих вчителів з професійним святом. Цього року учні нашої школи підготували чудовий святковий концерт. Увазі вчителів, батьків, гостей свята були представлені вірші, пісні, танцювальні композиції.
В кожного з нас є свої сокровенні мрії,
ними заповнений весь білий світ,
для нас вони, наче вогник надії,
що відчиняє браму золотих воріт.

Хтось хотів стати в майбутньому лікарем,
хтось любов і тепло хотів донести,
а хтось просто мріяв стати вчителем
і впевнено йшов до мети.
Вчитель - одна з головних професій,
бо це не тільки знання на віки.
Їх праця - це тисячі моментів,
і постійна турбота душі.
Вчитель, як рідна ненька
завжди приголубить, вислухає всіх.
І знання хоче всі він передати,
вчитель – завжди приклад для всіх.
На честь вас в нас сьогодні свято,
саме вам ми вдячні повік.
І даруєм всі квіти радо
для вас, дорогих вчителів.

Олімпійський тиждень в нашій школі став традиційним щорічним заходом ( 11.09 - 15.09). Спорт і фізична культура є для нас надійним джерелом здоров’я, гарного настрою й оптимізму. Тож, природно, що метою Тижня стала пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, залучення якомога більшої кількості дітей та молоді до занять спортом. Програма Олімпійського тижня була насичена результативними, цікавими заходами, розкривала різносторонні здібності і розвивала різні фізичні і моральні якості учасників.

В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для школярів, їхніх батьків, а також для вчителів це справжнє свято — День знань. Купа квітів, пишні банти першокласників, пісні, гучний звук першого шкільного звоника й, звісно ж, найперший урок. Вдалого навчального року тобі, Гарасимівський НВК!